Ahoj děti, protože víme, že jste si v poslední době oblíbili panenky L.O.L rozhodli jsme se, že Vám zde připravíme několik omalovánek k vytisknutí LOL. Jedná se o ty nejpopulárnější obrázky panenek LOL. Jako obvykle jsou všechny omalovánky k vytisknutí LOL ZDARMA. Tiskněte a vybarvujte a bavte se s našimi omalovánkami LOL.

Vystřihni, slep a hrej si...

LOL omalovánka 0069
LOL omalovánka 0069
LOL omalovánka 0068
LOL omalovánka 0068
LOL omalovánka 0067
LOL omalovánka 0067
LOL omalovánka 0066
LOL omalovánka 0066
LOL omalovánka 0064
LOL omalovánka 0064
LOL omalovánka 0063
LOL omalovánka 0063
LOL omalovánka 0061
LOL omalovánka 0061
LOL omalovánka 0059
LOL omalovánka 0059

Napište nám o další omalovánky. Rádi Vám vyhovíme. Připravujeme pro Vás další omalovánky, protože víme, že omalovánky k vytisknutí LOL Vám rozhodně nebudou stačit. 

L.O.L jsou panenky, které neomrzí. Můžeš si pro ně dokoupit spoustu oblečků a jiných doplňků, případně je ubytovat ve stylovém domečku. Panenka má ohromující rysy, upravené vlasy a je připravená na spoustu póz!

Krásné panenky LOL Surprise skrývají spoustu překvapení. Sesbírejte je všechny!

Malé panenky LOL jsou panenky, které se dodávají zabalené uvnitř kuličky s překvapením. Každá koule má vrstvy, které obsahují samolepky, tajné zprávy, kombinují doplňky – a nakonec – panenku.

Nevíte, kterou panenku dostanete, dokud se nedostanete do poslední vrstvy. Panenka na obalu téměř nikdy není panenkou uvnitř.

Panenky jsou vydávány v sériích, takže ne každá panenka je k dispozici stále.
Existují kuličky různých velikostí. Větší světle zelená koule drží LOL nebo velkou sestru a má 7 vrstev. Středně zelené kuličky mají sestry lil (dětské panenky) s 5 vrstvami. Středně žluté kuličky jsou pro domácí mazlíčky a mají 7 vrstev. Nejmenší míč je pro kouzelné šumivé bomby do koupele a má 3 vrstvy.