Omalovánky k vytisknutí Fortnite


Ahoj děti! Protože víme, jakou popularitu si u Vás v posledních letech získala hra Fortnite, připravili jsme si pro Vás stránku plnou omalovánek k vytisknutí se všemi oblíbenými postavami právě z této hry. 

Tiskněte, vybarvujte a bavte se s omalovánkami FORTNITE zdarma!

Hra Fortnite vznikla v roce 2011 a její hlavní myšlenka byla spojit multiplayer střílečky a princip stavění, známý například ze hry Minecraft. 

Ve hře Fortnite jsou hráči vysazeni do bojové zóny, ve které hledají potřebné zdroje pro zneškodnění ostatních hráčů. Bojová zóna se postupně během hry zmenšuje. Cílem hry Fortnite je porazit protihráče a zvítězit!

V současné době pod názvem Fortnite existují tři různé hry. Postavy, grafika či předměty ve hře jsou stejné, liší se však cíl hry. Ve Fortnite: Save the World je cílem hry ubránit tým před napadením zombies, ve Fortnite Battle Royal je cílem zůstat jediný přeživší v bojové zóně a ve Fortnite Creative můžete popustit uzdu své fantazii a vytvořit vše, co jen chcete.

Stejně jako Fortnite Creative i omalovánky k vytisknutí, které jsme Vám zde připravili mají za cíl rozproudit Vaši fantazii. Stačí jen kliknout na tlačítko TISK.

Napište nám na Facebook o další omalovánky. Rádi Vám vyhovíme. Připravujeme pro Vás další omalovánky, protože víme, že omalovánky k vytisknutí Fortnite Vám rozhodně nebudou stačit. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *