Omalovánky k vytištění Barbie

Ahoj děti! Panenka Barbie a její svět jsou velice populárním námětem k vybarvování. Připravili jsme si pro Vás tedy přes 40 různých omalovánek k vytisknutí Barbie, tak aby jste se mohli hodiny bavit jejich vybarvováním. Najdete zde omalovánky s Barbie na pláži, v roli princezny či na tancovačce s kamarádkami. 

Přejeme příjemnou zábavu s omalovánkami k vytisknutí Barbie!

Panenku Barbie vytvořila Ruth Handlerová, zakladatelka společnosti Mattel, v roce 1959. Inspirací jí byla její dcera Barbara, po které je panenka Barbie také pojmenovaná. Ruth si všimla, že si její dcera ráda hraje s papírovými panenkami a došlo jí, že je v tomto ohledu na trhu díra, a tak přišla s nápadem jak jí zaplnit. 

Panenka Barbie si okamžitě získala srdce holčiček po celém světě. Barbínu zná přece každý!

Vzhledem k popularitě panenky Barbie jsme si ani my nemohli při sestavování naší knihovny omalovánek dovolit ji vynechat. Proto jsme Vám zde shromáždili všelijaké omalovánky s Barbie, tak aby si vybral každý. Stačí jen kliknout na tlačítko TISK a můžete začít vybarvovat.

Napište nám na Facebook o další omalovánky. Rádi Vám vyhovíme. U nás najdete omalovánky s nejrůznějšími náměty, protože víme, že omalovánky k vytisknutí Barbie Vám rozhodně nebudou stačit. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *