Omalovánky Mandala k vytištění


Zdravíme všechny milovníky omalovánek! Na této stránce jsme pro Vás nachystali až 40 nejrůznějších mandal připravených k vytisknutí a vybarvení. Naleznete zde různorodé omalovánky mandal. Od jednoduchých až po složité vzory propracované do nejmenších detailů tak, aby si vybrali i ti nejnáročnější z Vás. 

Všechny omalovánky mandal jsou připravené k vytisknutí zcela ZDARMA. Stačí jen kliknout na tlačítko TISK. 

Tiskněte, vybarvujte a bavte se s omalovánkami mandal k vytisknutí!

Mandala v sanskrtu znamená ‚kruh‘ a její podoba pochází z indických náboženství, kde se užívá při rituálech a meditacích. V západní kultuře se mandaly používají také pro účely psychoanalýzy či k různým relaxačním terapiím. 

Díky mandalám se vybarvování stalo populárním i mezi dospělými a spousta lidí vyhledává právě mandaly pro relaxaci či rozptýlení. 

My jsme pro Vás na této stránce shromáždili nejrůznější typy mandal. Najdete zde tvary jak geometrické tak květinové nebo dokonce propojené s běžnými omalovánkami.

Jednotlivé omalovánky mandal vytisknete jednoduše za pomocí tlačítka Tisk. 

Napište nám o další omalovánky. Rádi Vám vyhovíme. Najdete u nás širokou škálu různých omalovánek seřazených podle témat, protože víme, že omalovánky k vytisknutí s mandalami Vám rozhodně nebudou stačit. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *