Omalovánky k vytisknutí Kočka


Ahoj děti! Jestli máte rádi kočky a vybarvování, pak jste u nás na správném místě! Připravili jsme Vám zde k vytisknutí nejrůznější omalovánky koček. Na této stránce najdete jak jednoduché omalovánky, tak omalovánky koček propracované do nejmenších detailů ve stylu mandaly, jejichž vybarvování Vás zabaví na dlouhé hodiny. 

Tiskněte vybarvujte a bavte se s kočičími omalovánkami k vytisknutí ZDARMA.

Kočky jsou již po tisíciletí spřáteleny s lidmi. První zmínky o domestikaci koček pochází z období před 8000 lety z oblastí dnešního Turecka a Kypru. 

Je známo, že před 3000 lety byly důležitou součástí života starých Egypťanů. Egypťané tyto šelmy uctívali a věřili, že je kočky chrání před zlem.

Vztah ke kočkám si lidé udrželi až do dnešní doby, o čemž svědčí fakt, že kočky jsou jedním z nejběžnějších domácích mazlíčků. 

Jestli i Vy máte rádi kočky, pak si z našich omalovánek k vytištění zajisté vyberete! Začít vybarvovat je jednoduché. Stačí jen kliknout na tlačítko tisk a můžete začít! 

Napište nám na Facebook o další omalovánky. Rádi Vám vyhovíme. Najdete u nás zdarma k vytištění spoustu různých omalovánek, protože víme, že omalovánky k vytištění s kočkami Vám rozhodně nebudou stačit. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *