Omalovánky k vytištění Cars


Ahoj děti! Pojďte se bavit s omalovánkami k vytisknutí s náměty inspirovanými oblíbenou pixarovskou pohádkou Cars! Připravili jsme Vám zde omalovánky se všemi Vašimi oblíbenými hrdiny Cars. S Bleskem McQueenem, s jeho přáteli z Kardanové Lhoty, a dokonce i s tajným agentem Jejího Veličenstva Finnem McMissilem!

Tiskněte, vybarvujte a bavte se s omalovánkami k vytisknutí Cars!

Cars je filmová série společnosti Disney Pixar, která Vás přenese do světa závodění a ukáže Vám, že není vždy důležité zvítězit.

Blesk McQueen je závoďák, který se díky své pýše a nedočkavosti náhodou zatoulá do městečka zvaného Kardanová Lhota. Zde se spřátelí s místními auty, které jej pak budou doprovázet na cestě za dobrodružstvím počas celé série.

Připravili jsme Vám zde omalovánky k vytisknutí Cars s náměty ze všech tří dílů, tak abyste se mohli s Cars bavit dlouhé hodiny! Stačí jen kliknout na tlačítko TISK a zábava s Cars může začít!

Napište nám na Facebook o další omalovánky. Rádi Vám vyhovíme. Připravujeme pro Vás další omalovánky, protože víme, že omalovánky k vytisknutí Cars Vám rozhodně nebudou stačit. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *